Știri

Luni, 29 NOV 2022

STIINTE CAFE - IN DATA DE 05.12.2022 VA AVEA LOC DESCHIDEREA CAFETARIEI DE LA FACULTATEA DE STIINTE

Vineri, 29 NOV 2022

TEMATICĂ ȘI BIBLIOGRAFIE: - SESIUNEA DIN FEBRUARIE 2023 - ANI TERMINALI

Vineri, 29 NOV 2022

TEMATICĂ ȘI BIBLIOGRAFIE: - SESIUNEA DIN IUNIE 2023 - ANI TERMINALI

Vineri, 31 OCT 2022

IN ATENȚIA STUDENȚILOR CARE DORESC SĂ ACHITE TAXA DE REFACERE DE CREDITE

Luni, 17 OCT 2022

Mobilități Erasmus+ de studiu

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Lect. univ. dr. Iulian STOIAN

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL ȘTIINȚE ALE MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Angela Maria Bănăduc

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Tăuşan

E-mail: ioan.tausan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


CORNĂȚANU CRISTINA ANGELA - INFO, an II
BONDOC MARIA - MI, an II
CHELARU ANDREEA COSMINA - BIO, an II
VÎLCU GEORGIANA AMALIA - EPM, an II
DRAGOTA TEODORA - EFSS, an II