Știri

Vineri, 12 AUG 2022

Sesiunea de înscriere la Cazare pentru studenții ULBS va fi deschisă începând cu data de 15 august 2022

Vineri, 29 IUL 2022

Cazarea în căminele studențești în anul universitar 2022/2023

Vineri, 29 IUL 2022

ADMITERE MODUL PSIHOPEDAGOGIC 2022, Departamentul pentru pregatirea personalului didactic Sibiu

Miercuri, 29 IUL 2022

REÎNMATRICULARE ÎN TOAMNĂ

Miercuri, 25 IUL 2022

PROGRAMAREA SESIUNII DIN SEPTEMBRIE 2022, REEXAMINARI

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Lect. univ. dr. Iulian STOIAN

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL ȘTIINȚE ALE MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Angela Maria Bănăduc

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Tăuşan

E-mail: ioan.tausan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


CORNĂȚANU CRISTINA ANGELA - INFO, an II
BONDOC MARIA - MI, an II
CHELARU ANDREEA COSMINA - BIO, an II
VÎLCU GEORGIANA AMALIA - EPM, an II
DRAGOTA TEODORA - EFSS, an II