Știri

Vineri, 9 MAI 2018

Burse pentru programe online oferite de Universitatea Anaheim, California

Miercuri, 23 MAI 2018

RFID project at Faculty of Science

Miercuri, 16 MAI 2018

Stagiu de practica - Academia de fotbal 'Gheorghe Hagi'

Stagiu de practica la Academia de fotbal 'Gh.Hagi' efectuat de an.III SPM, grupa de specializare fotbal

Marti, 22 MAI 2018

Finala Campionatului Național Universitar de Atletism

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2016-2020

Calendarul ședințelor ordinare ale Consiliului Facultății de Științe

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Angela Maria BĂNĂDUC

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Mihai SANISLAV

E-mail: mihai.sanislav@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICă ȘI INFORMATICĂ :


Director
Prof. univ. dr. Mugur Acu

E-mail: mugur.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Conf. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Elena Alina Pitic

E-mail: alina.pitic@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Director
Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mărioara Costea

E-mail: marioara.costea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniela Ilie

E-mail: daniela.ilie@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Iulian Stoian

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Alexandru Hulpuş

E-mail: alexandru.hulpus@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Teodora MAIER - INFO, an II

E-mail: teodora.maier@ulbsibiu.ro

Raul Ioan CATA - MIA, an I

E-mail: raul.cata@ulbsibiu.ro

Niculina Viorica CIC - BIO, an II

E-mail: niculina.cic@ulbsibiu.ro

Larisa Ioana FLOREA - MI, an II

E-mail: larisa.florea@ulbsibiu.ro

Laura Eugenia OPRIS - EFSS, an II

E-mail: laura.opris@ulbsibiu.ro

Iulia Maria MUNTEAN - EPM, an III

E-mail: iulia.muntean@ulbsibiu.ro