Știri

Miercuri, 6 NOV 2019

Mobilitaţi de studiu ERASMUS+ (2019-2020) Runda II

Luni, 16 IUL 2019

Burse de studiu, an univ. 2019-2020, in strainatate

Miercuri, 21 NOV 2019

Alegeri - Reprezentanti Studenti 2019

Miercuri, 27 NOV 2019

Program consultatii si tutoriat- in atentia studentilor de la specializarile Ecologie si Biologie

Joi, 16 DEC 2019

PROGRAMAREA EXAMENELOR ŞI COLOCVIILOR, SEMESTRUL I, 2019

Joi, 16 DEC 2019

PROGRAMAREA RESTANTELOR, SEMESTRUL I, 2019

Miercuri, 15 IAN 2020

SESIUNEA FEBRUARIE 2020

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2016-2020

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Angela Maria BĂNĂDUC

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICă ȘI INFORMATICĂ :


Director departament
Prof. univ. dr. Mugur Acu

E-mail: mugur.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Conf. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Elena Alina Pitic

E-mail: alina.pitic@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Director departament
Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mărioara Costea

E-mail: marioara.costea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniela Ilie

E-mail: daniela.ilie@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Iulian Stoian

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Alexandru Hulpuş

E-mail: alexandru.hulpus@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Teodora MAIER - INFO, an III

E-mail: teodora.maier@ulbsibiu.ro

Raul Ioan CATA - MIA, an II

E-mail: raul.cata@ulbsibiu.ro

Niculina Viorica CIC - BIO, an III

E-mail: niculina.cic@ulbsibiu.ro

Larisa Ioana FLOREA - MI, an III

E-mail: larisa.florea@ulbsibiu.ro

Laura Eugenia OPRIS - EFSS, an II

E-mail: laura.opris@ulbsibiu.ro

Iulia Maria MUNTEAN - EPM, an III

E-mail: iulia.muntean@ulbsibiu.ro