Știri

Luni, 17 MAR 2020

GO STYRIA RESEARCH GRANT at the University of Graz 2020/21

Luni, 16 MAR 2020

Burse Semestrul 2, an univ. 2019-2020

Luni, 13 MAR 2020

PROGRAMUL EURO 2020

Luni, 12 MAR 2020

In atentia studentilor

SUNT SISTATE CURSURILE IN IMOBIL, IAR ACTIVITATEA DIDACTICĂ SE VA DESFĂȘURA ÎN SISTEM ONLINE. Detalii

Marti, 3 MAR 2020

Alegerile reprezentanților studenților în structurile de conducere ale ULBS mandatul 2020-2024

Luni, 28 FEB 2020

Mobilitati de studiu ERASMUS+ (2020 -2021)

Vineri, 21 FEB 2020

Programul Discover-EU 2019-rezultate

Joi, 30 IAN 2020

DESFĂŞURAREA EXAMENELOR DE LICENŢĂ ŞI DISERTAŢIE-SESIUNEA IULIE 2020

Luni, 16 IUL 2019

Burse de studiu, an univ. 2019-2020, in strainatate

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Angela Maria BĂNĂDUC

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Iulian Stoian

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Man Marius - INFO, an II
Motrea Robert Vasile - MI, an II
Cerneanu Andreea Elena - BIO, an II
Murgulet Roxana Elena - EPM, an II
Dragota Teodora - EFS, an II