Știri

Vineri, 21 FEB 2020

Programul Discover-EU 2019-rezultate

Luni, 10 FEB 2020

Burse Semestrul 2, an univ. 2019-2020

Joi, 30 IAN 2020

DESFĂŞURAREA EXAMENELOR DE LICENŢĂ ŞI DISERTAŢIE-SESIUNEA IULIE 2020

Joi, 16 DEC 2019

PROGRAMAREA RESTANTELOR, SEMESTRUL I

Joi, 16 DEC 2019

PROGRAMAREA EXAMENELOR ŞI COLOCVIILOR, SEMESTRUL I

Luni, 16 IUL 2019

Burse de studiu, an univ. 2019-2020, in strainatate

Luni, 14 IAN 2020

In atentia studentilor

Miercuri programul de secretariat pentru studenti este in intervalul 15.30-17.30 la Decanat

Luni, 20 IAN 2020

Oportunitati pentru studenti si absolventi

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Angela Maria BĂNĂDUC

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Iulian Stoian

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Man Marius - INFO, an II
Motrea Robert Vasile - MI, an II
Cerneanu Andreea Elena - BIO, an II
Murgulet Roxana Elena - EPM, an II
Dragota Teodora - EFS, an II