Știri

Marti, 12 IAN 2021

TEMATICĂ ȘI BIBLIOGRAFIE: STUDII DE LICENȚĂ - SESIUNEA DIN IULIE 2021 - ANI TERMINALI

Luni, 11 IAN 2021

Program online consultații și tutoriat, sem I, 2020/2021

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Lect. univ. dr. Iulian STOIAN

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Angela Maria Banaduc

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Man Marius - INFO, an III
Motrea Robert Vasile - MI, an III
Cerneanu Andreea Elena - BIO, an III
Murgulet Roxana Elena - EPM, an III
Dragota Teodora - EFSS, an I