Știri

Luni, 12 APR 2021

În atenția studenților care studiază pe locuri finanțate de la bugetul de stat și care NU locuiesc în căminele ULBS

Marti, 6 APR 2021

PROGRAMAREA EXAMENELOR SI COLOCVIILOR, SEMESTRUL II - MODUL 1 - ANI 1-2 LICENTA, AN.1 - MASTER

Marti, 30 MAR 2021

PROGRAMAREA EXAMENELOR SI COLOCVIILOR, SEMESTRUL II - MODUL 1 - ANI TERMINALI

Vineri, 26 MAR 2021

Mobilități Erasmus+ de studiu aferente anului academic 2021-2022

Marti, 22 FEB 2021

Burse Semestrul 2, an univ. 2020-2021

Miercuri, 10 MAR 2021

Mobilități de studiu ERASMUS + PARTNER COUNTRIES KA 107 pentru anul academic 2020-2021

Marti, 2 MAR 2021

Granturi de mobilitati ESAYEP

Vineri, 26 FEB 2021

Facultatea de Științe din cadrul ULBS a semnat un parteneriat cu Decathlon Sibiu

Vineri, 26 FEB 2021

Cursuri gratuite Microsoft Fundamentals pentru studenți

Marti, 24 FEB 2021

Practicăm excelența - NTTDATA

Marti, 12 IAN 2021

TEMATICĂ ȘI BIBLIOGRAFIE: STUDII DE LICENȚĂ - SESIUNEA DIN IULIE 2021 - ANI TERMINALI

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Lect. univ. dr. Iulian STOIAN

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL ȘTIINȚE ALE MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Angela Maria Bănăduc

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Man Marius - INFO, an III
Motrea Robert Vasile - MI, an III
Cerneanu Andreea Elena - BIO, an III
Murgulet Roxana Elena - EPM, an III
Dragota Teodora - EFSS, an I