Știri

Marti, 16 IUN 2021

PROGRAMAREA EXAMENELOR SI COLOCVIILOR, SEMESTRUL II - MODUL 2 - LICENTA AN I SI II, MASTER AN 1

Luni, 7 IUN 2021

Euro 200

Miercuri, 25 MAI 2021

PROGRAMAREA RESTANTELOR/REEXAMINARILOR - ANI TERMINALI

Marti, 25 MAI 2021

PROGRAMAREA EXAMENELOR SI COLOCVIILOR, SEMESTRUL II - MODUL 2 - ANI TERMINALI

Marti, 18 MAI 2021

DESFĂŞURAREA EXAMENELOR DE LICENŢĂ ŞI DISERTAŢIE - SESIUNEA IULIE 2021

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2020-2024

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Lect. univ. dr. Iulian STOIAN

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ :


Prof. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL ȘTIINȚE ALE MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Angela Maria Bănăduc

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Olimpiu Savu

E-mail: olimpiu.savu@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Man Marius - INFO, an III
Motrea Robert Vasile - MI, an III
Cerneanu Andreea Elena - BIO, an III
Murgulet Roxana Elena - EPM, an III
Dragota Teodora - EFSS, an I