Știri

Marti, 8 IAN 2019

Tema probei practice, Poz. 52 – Asistent pe perioadă determinată

Îmbunătăţirea indicilor vitezei de reacţie și deplasare în lecţia de educaţie fizică;Consolidarea unor procedee tehnice de bază fără minge în condiţiile exersării unor structuri distincte şi aplicării acestora în jocul bilateral de baschet.

Marti, 8 IAN 2019

Tema probei practice, Poz. 47 – Asistent

Implementarea polinoamelor memorate ca liste

Miercuri, 9 IAN 2019

Subventie cazare 2018-2019

Luni, 14 IAN 2019

Informațiile pentru studenti privind modalitatile de plata a taxelor și cuantumul acestora

Joi, 17 IAN 2019

Summer Internship Presentation - 17 ianuarie 2019, ora 12.00, Sala A26

ora 12.00 Detalii

CONSILIUL FACULTĂŢII DE ŞTIINŢE 2016-2020

DECANAT :


DECAN
Conf. univ. dr. Angela Maria BĂNĂDUC

E-mail: angela.banaduc@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Mihai SANISLAV

E-mail: mihai.sanislav@ulbsibiu.ro

PRODECAN
Conf. univ. dr. Florin SOFONEA

E-mail: florin.sofonea@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE MATEMATICă ȘI INFORMATICĂ :


Director departament
Prof. univ. dr. Mugur Acu

E-mail: mugur.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Nicolae Secelean

E-mail: nicolae.secelean@ulbsibiu.ro

Conf. univ. dr. Adrian Branga

E-mail: adrian.branga@ulbsibiu.ro

Conf. univ.dr. Ana Maria Acu

E-mail: anamaria.acu@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dana Simian

E-mail: dana.simian@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Elena Alina Pitic

E-mail: alina.pitic@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mircea Neamţu

E-mail: mircea.neamtu@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniel Hunyadi

E-mail: daniel.hunyadi@ulbsibiu.ro




DEPARTAMENTUL DE ȘTIIȚA MEDIULUI, FIZICĂ, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT :


Director departament
Lect. univ. dr. Voichița Gheoca

E-mail: voichita.gheoca@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Mărioara Costea

E-mail: marioara.costea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Daniela Ilie

E-mail: daniela.ilie@ulbsibiu.ro

Prof. univ. dr. Dan Chicea

E-mail: dan.chicea@ulbsibiu.ro

Lect. univ. dr. Iulian Stoian

E-mail: iulian.stoian@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Ioan Teodor Hăşmăşan

E-mail: ioan.hasmasan@ulbsibiu.ro

Lect. univ.dr. Alexandru Hulpuş

E-mail: alexandru.hulpus@ulbsibiu.ro




REPREZENTANȚII STUDENȚILOR :


Teodora MAIER - INFO, an III

E-mail: teodora.maier@ulbsibiu.ro

Raul Ioan CATA - MIA, an II

E-mail: raul.cata@ulbsibiu.ro

Niculina Viorica CIC - BIO, an III

E-mail: niculina.cic@ulbsibiu.ro

Larisa Ioana FLOREA - MI, an III

E-mail: larisa.florea@ulbsibiu.ro

Laura Eugenia OPRIS - EFSS, an II

E-mail: laura.opris@ulbsibiu.ro

Iulia Maria MUNTEAN - EPM, an III

E-mail: iulia.muntean@ulbsibiu.ro