FACULTATEA DE STIINTE, SEMESTRUL 2, MODUL 4
ORAR
Semestrul 2, an universitar 2023-2024
Departamentul
Departamentul de Matematica si Informatica
Departamentul
Departamentul Stiinta Mediului, Fizica, Educatie Fizica si Sport
Profesori
A. Frum
A. Gurzau
Abagiu M.
Achim Constantin
Acu Ana Maria
Acu Dumitru
Acu Mugur
Adriana Micu
Alin Pepenar
Ana Maria Madina
Ana-Maria Deliu
Andron Daniela
Badescu Delia
Banaduc Angela
Banaduc Doru
Barbu Horia
Batar Dumitru
Benedek-Sirbu Ana Maria
Biclea Diana
Boeras Ioana
Bogdan I.
Bologa C.
Bologa Lia
Boncut Mioara
Borda Daniela
Bordean M
Bordean Marian
BOSCH
Branga Adrian
Bratu Iulian
Brinza Ioan
Bucsa Corneliu
Bucur Amelia
Burchel Lucian
Cadru didactic-inginerie
Campu Andreea
Chicea Dan
Chindris Anica
Chisiu Carmen
Chitic
Chitic A.
Ciocoi-Pop Miruna
Cismas Cristina
Claudia Mihut
Claudiu Matei
Constantinescu Eugen
Constantinescu Nicolae
Costache A.
Costache V.
Costea Marioara
Craciunas Mihai
Creanga Teodora
Cretu Daniela
Cretu Monica
Cristea Catalina
Cristea Ileana
Cristea R.
Cuciorovschi Ligia
D. Horsia
D.Cenuser
D.Sandru
Dancanet Crina
Danci Oana
David Victor
Deac Roxana
Diaconu Radu
Dicu Petrica
Dr.Costache
Dr.Seceleanu Vicentiu
Draghici Eugen
Dragos Stefan
Dragulescu C-tin
Ducea Mihai
Dumitrascu D.
Dumitrescu Gabriela
Dumulescu Daniela
Duse Carmen
Duse Dan Maniu
Ecaterina Ilis
EFS
Elena Resiga
Emilian Tirban
Epure George
Fabian Ralf
Florea A.
Flori Maria
Frandes Angharad
G.Epure
Gabriela Nistor
Gandila Ovidiu
George Epure
Georgescu C.
Georgescu Cecilia
Gheoca Daniel
Gheoca Voichita
Gheorghe Laurian
Gherghel Iulian
Girjoaba Adrian
Gligor F.
Golumbeanu Alin
Grama Blanca
Gritu Miruna
Grosu F.
Grosu Florin
Grunwald Roxana
Guran Liliana
Gyorfi Ana Maria
Hasmasan Ioan
Heiner Gonska
Herman I.
Herman Iulia
Hossu Monica
Huditeanu Alexandru
Hulpus
Hulpus Alexandru
Hulpus Ioana
Hulpus Radu
Hulpusi
Hunyadi Daniel
Iagăru Lia
Iancu Ramona
Ilie Daniela
Ilina Mihai
Kast Oana
Ketney O.
Ketney Ovidiu
L.Virchea
Lazar A.
Lazar Ludowic
Lazar Maria
Lazar Valentina
Leicu Gelu
Lengyel Ecaterina
Liliana Guran
Luca Daniel
M. Ognean
M. Popa
M.Totan
Macarie Maria
madina
Mag Alina
Maier M.
Maniu George C-tin
Maniu Ionela
Maranciuc Alexandra
Marchian Sanda
Marcu Maria
Marcut Ioana
Maria Popa
Martin Anca
Martinescu Georgeta
Matei C.
Micu Mircea
Mihaila R.
Mihailescu Clementina
Mihalache C.
Mihalache M.
Mohor Calin
Mohor Cosmin
Moise M.
Moise Maria
Moscu Bogdan
Musan Mircea
Nan Dorin
Neagu Sonia
Neamtu Mircea
Negrea Mihai
Nicu Adriana
Niculae Stefan
Nistor Gabriela
NXP
Oana Ticleanu
Oancea Simona
Ognean C.
Ognean Claudia
Ognean M.
Ogrean Valentin
Olaru Marian
Olivia Andrei
Olosutean Horea
Oprean C-tin
Oprean L.
Pagnejer A
Pasca Aurel
Pipernea Roxana
Pitic Alina
Pitic Antoniu
Pomohaci Marcel
Pop Ioan
Pop Marian
Popa C. Emil
Popa Emil M.
Popa Florina
Popa M.
Popa Maria
Popa Miruna
Popenta Cristina
Popescu A.
Popescu Liliana
Popovici P.
Porr Corina
Porumbescu Viorel
prof
Pumnea Manuela
Racuciu Mihaela
Radu Antonia
Ratiu Augusta
Raulea Cristina
Resiga Elena
Ropardo
Rosca Valer
Ruicanescu Dan
Rus L.
Rusu Mariana
S. Ticu
Sandru D.
Sandru Daniela
Sandu Alexandra
Sandu D.
Sandu Vlad Antonius
Sandu Vlad Antonius
Sanislav Mihai
Sarbu Serban
Savu Olimpiu
Schiopu Robert
Schneider Erika
Secelean Nicolae
Secelean V.
Simian Dana
Simtion Claudia
Sirbu Ioan
Sofonea Florin
Solomon Andreea
Sopa Sabin
Sorea Miruna-Stefana
Spânu Simona
Stanciu Cristian
Stanciu Mirela
Stanciulescu Robert
Stancu Mihai
Stefan Dragos
Stoian Iulian
Stoica Florin
Stoica Laura
Stoicescu Lucia
Stroie Marius
Suciu Laurian
Suciu Nicolae
Tataru Costel
Tausan I./ Olosutean H.
Tausan Ioan
Tecuceanu A.
Teo Pavel
Tibor Szanto
Ticleanu Oana
Ticu S.
Tincu Ioan
Tirban Emilian
Todor Raul
Todor Raul,Stoian Iulian, Hulpus Alexandru
Totan M.
Totoi Alina
Tulpan Teodor
Turcu Dionisie
Turcu Vladimir
Vasies Alexandru
Vinchea L
Vintan L
Virchea
Vlad Beu
Vomisescu R.
Vonica G.
Zaharie Nicoleta
Zamfir Alexandra
Zamfirescu
Sali
A01
A01/ONLINE
A02
A11
A12
A16
A16/TEREN
A17
A18
A21
A22
A23
A24
A25
A26
A26/Online
A27
A27/online
A31
A32
A33
A34
A35
AFT
Arena Platos -Paltinis
ARIA
Asociatia sportiva - D.Natea
B 112
B 403
B002
B003
B005
B008
B101
B106
B110
B110-B111
B111
B112
B208
B209
B300 - etaj3 - SAIAPM
B301 - etaj3 - SAIAPM
B305-etaj3-SAIAPM
B309
B310
B402
B403-Mansarda - SAIAPM
B404
B405
Baze sportive
Bazin AFT
Bazinul Olimpia
C. Negri nr.7 - Sala Curs
C. Negri nr.7 - Sala laborator
Clinica Area
Clinica Aria
Clinica neurologie, parter
Cluburi Sportive
Colegiul nat. Gh.Lazar Sibiu
Continental - Laborator 1
Continental - Laborator 2
Continental-Amfiteatru
CSM
CSS
DPPD
DPPD - Sala 004
DPPD - sala 104
DPPD 003
dppd 021
DPPD sala 16, et.2
DPPD-parter 003
DPPD001
DPPD004
Facultatea de Medicina
Inginerie Sala 101
Inginerie Sala 201
L1
L2
L3
L5
L5/Online
Lic.O.Ghibu
Licee
Liceul Gh.Lazar
Litere
Litere Sala 16
Litere Sala 33
Litere Sala 38
Litere sala 51
Litere sala 53
Litere sala 54
Litere sala 60
Litere sala 61
Litere, Sala 61
Litere- Sala 55
M 403 - etaj4 - SAIAPM
M1
Med.Gen,sala14,et.3,C
Medicala 2
Medicina
Medicina - MP 03
Medicina - Sala Anatomie
Medicina - sala B
Medicina etaj 2
Medicina etaj 3
Medicina fiziologie
Medicina M325/326
Medicina(Lab. Biochimie)
Medicina, Liviu Cocora
Medicina, 01, corp C
Medicina, Corp A, et.3, sala 8
Medicina, et.2, Sala 207
Medicina, et.3 Bio.Cel.
Medicina, et.3, Corp C
Medicina, Et.3, lab.Biochimie
Medicina, et.III, sala 325
Medicina, M121
Medicina, M21
Medicina, M21, et.2,corp A
Medicina, MP 03
Medicina,corp A, sala 1
Medicina,corp C, et.2,01
Medicina,Et.III,lab.Biochimie
Medicina-et.4, sala histologie
Medicina-Genetica-et.III
Medicina-Laborator Genetica
Medicina-MP 13
Medicina-parter sala M01
Medicina-parter,sala B
Medicina-sala demonstratie
Medicina-Sala Liviu Cocora
medicina-sala M44
Medicina-Sectia Recuperare 1
Meidicna,et.3,Genetica, sala 1
MP 17
Muzeu
Muzeu - Sala multifunctionala
NTT-Data Amfiteatru
NTT-Data Sala Evolution
NTT-Data Sala Quest
NTT-Data Sala Sensei
Online
Padurea Dumbrava
Padurea Dumbrava
Parc-stadion
Parc-subarini
Polisano
Polisano, etaj 2
Polisano-etaj 7
Polisano-etaj3
R1
Sala 16, Drept
Sala 41 - Litere
Sala 55-Litere
Sala 62, Litere,et.2
Sala Curs- NTTData
sala de sport-Soimii
Sala Fitness-Muscle UP
Sala Inginerie
Sala judo-bazin olimpia
Sala Litere
Sala Liviu Cotora, et.1
Sala Sport - Natea
Sala sport - Scoala 9
Sala sport Brutarilor
Sala Sport CSS
Sala sport Ratiu
Sala Sport,scoala nr.25
Sala sport- CSU
Sala Sport- Interstar
Sala sport-dimnastica CSS
Sala sport-Economic
Sala sport-Gh.Lazar
Sala sport-Interstar
Sala Sport-Lic.O.Ghibu
Sala sport-Liceul Carol
Sala sport-Liceul Gh.Lazar
Sala sport-Pamira
Sala Sport-scoala 13
Sala sport-Scoala 24
Sala sport-scoala nr.18
Sala Transilvania
Sala-Costache Negri, nr.7
Scoala 12
Stadion
Stadion municipal
Teren
Teren 1-Baschet/Volei
Teren 2-Fotbal/Handbal/Tenis d
teren de sport-Obor
Teren Handbal - scoala 18
Teren Rugby
Teren subarini
Unitati de invatamant
Print
Sala Sport - Natea
Ora
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
L.Pr. Practica de antrenorat - judo
Todor Raul
AP_AN2
L.Pr. Practica de antrenorat - judo
Todor Raul
AP_AN2
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22